O nas

Instytut wycen upadłościowych i restrukturyzacyjnych IWUR powstał w 2019 roku jako odpowiedź na potrzeby syndyków, doradców restrukturyzacyjnych, komorników sądów i prokuratur.
Cel działania

Naszym podstawowym celem jest dostarczanie klientom wycen i analiz, które są dokładnie dopasowane do ich konkretnych wymagań.

Nasze zasady

Priorytetem dla nas jest, aby nasze wyceny i raporty były praktyczne i przydatne dla naszych klientów. Chcemy, aby nasi zleceniodawcy mogli skorzystać z naszych wyników w celach, dla których je zamówili. Nasze opinie są niezastąpione w sytuacjach, gdy trzeba zmierzyć się z trudnościami finansowymi lub ryzykiem niewypłacalności.

Nasze doświadczenie

Jesteśmy praktykującymi doradcami restrukturyzacyjnymi, prowadzącymi liczne postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne. Dzięki naszemu doświadczeniu i praktycznemu podejściu, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom realne rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Codziennie zdobywamy nowe doświadczenia, a nasze usługi oparte są na praktycznej wiedzy i umiejętnościach. Pozwala nam to lepiej dostosować nasze wyceny do aktualnych problemów i zapewnić wysoką jakość oraz skuteczność naszych działań.

Specyfika praw upadłościowych

Znajomość specyfiki spraw upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych sprawia, iż poza solidnym warsztatem pracy biegłego oraz rzeczoznawcy majątkowego nasze opracowania uwzględniają wszelkie wymogi stawiane przez prawo upadłościowe oraz prawo restrukturyzacyjne.

Profesjonalizm

Restrukturyzacja Warszawa – IWUR do biegli sądowi, rzeczoznawcy majątkowi oraz doradcy restrukturyzacyjni z wieloletnim doświadczeniem.

Użyteczność

IWUR to wyjście naprzeciw potrzebom organów upadłościowych, egzekucyjnych, sądów i prokuratur.

Kompletność

IWUR to nie tylko wyceny na zlecenie, ale także trudne pytania do zleceniodawcy by uzyskać kompletne dzieło w postaci opinii o wartości przedmiotu wyceny.

Wiedza i Doświadczenie

IWUR to nie tylko wyceny na zlecenie, ale także trudne pytania do zleceniodawcy by uzyskać kompletne dzieło w postaci opinii o wartości przedmiotu wyceny.

Biegli z zakresu wyceny przedsiębiorstw
Rzeczoznawcy majątkowi
Doradcy restrukturyzacyjni

Skontaktuj się z nami!

Jak nikt znamy się na wycenach oraz upadłościach i restrukturyzacjach. Zadzwoń do nas!

Call Now Button