O nas

restrukturyzacjaInstytut Wycen Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych IWUR powstał jako odpowiedź na potrzeby profesjonalistów – syndyków, doradców restrukturyzacyjnych, komorników oraz sądów i prokuratur.
Cel działania

Podstawowym celem jego działalności jest dostarczanie wycen i analiz dopasowanych do skonkretyzowanych wymagań naszych klientów.

Specyfika spraw upadłościowych

Znajomość specyfiki spraw upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych sprawia, iż poza solidnym warsztatem pracy biegłego oraz rzeczoznawców majątkowych z poszczególnych branż, nasze opracowania uwzględniają wszelkie wymogi stawiane przez prawo upadłościowe oraz prawo restrukturyzacyjne.

Nasze zasady

Wyznajemy zasadę, iż nasze wyceny i operaty szacunkowe mają być przede wszystkim praktyczne i użyteczne – tak by każdy zleceniodawca mógł wykorzystać wyniki naszej pracy do celów, dla których zostały stworzone. Nasze opinie niezbędną są wszędzie tam, gdzie konieczne jest zmierzenie się z niewypłacalnością lub zagrożeniem niewypłacalnością.

IWUR to praktycy

Prowadzimy jako doradcy restrukturyzacyjni liczne postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne. Praktykując, codziennie zdobywamy nowe doświadczenia na kanwie prowadzonych spraw, dzięki czemu jesteśmy w stanie lepiej adaptować nasze wyceny do aktualnych potrzeb. Zebrane doświadczenia przekuwamy na jakość naszych usług, stale doskonaląc i dostosowując ofertę do Państwa potrzeb.

Profesjonalizm

Restrukturyzacja Warszawa – IWUR do biegli sądowi, rzeczoznawcy majątkowi oraz doradcy restrukturyzacyjni z wieloletnim doświadczeniem.

Użyteczność

IWUR to wyjście naprzeciw potrzebom organów upadłościowych, egzekucyjnych, sądów i prokuratur.

Kompletność

IWUR to nie tylko wyceny na zlecenie, ale także trudne pytania do zleceniodawcy by uzyskać kompletne dzieło w postaci opinii o wartości przedmiotu wyceny.

Wiedza i Doświadczenie

IWUR to nie tylko wyceny na zlecenie, ale także trudne pytania do zleceniodawcy by uzyskać kompletne dzieło w postaci opinii o wartości przedmiotu wyceny.

Biegli z zakresu wyceny przedsiębiorstw
Rzeczoznawcy majątkowi
Doradcy restrukturyzacyjni

Skontaktuj się z nami!

Jak nikt znamy się na wycenach oraz upadłościach i restrukturyzacjach. Zadzwoń do nas!

Call Now Button